Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 29 500,- Kč
Dosažená cena: 245 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 21:40:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6192
Poslední dražitel: 2416

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů