Pohled z Petřína olej na plátně, 80 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Rozkvetlá zahrada olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na kartonu, 31, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen