tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

Pro nadcházející výstavu akademického malíře a redaktora Lidových novin OTAKARA MRKVIČKY (1898 - 1957) hledáme k zapůjčení, či odkoupení obrazy a kresby, karikatury a ilustrace tohoto významného českého umělce.

Při zapůjčení obrazů a kreseb garantujeme písemně zapůjčiteli ve smlouvě o zápůjčce veškeré právní záruky a velmi vysoké pojistné částky na svěřená díla.

Za vybraná zapůjčená díla můžeme ihned majiteli poskytnout finanční kompenzaci za zápůjčku ve výši od 3 000.- do 30 000.-Kč. 

Každé zapůjčené dílo bude fotograficky zpracováno a zapsáno do připravované monografie OTAKARA MRKVIČKY, která bude součástí této výstavy jeho prací.

Každé dílo bude označeno na zadní straně obrazu razítkem z výstavy obrazů OTAKARY MRKVIČKY. Spolu s publikací v monografii a soupisu díla de facto do budoucna výrazně zvyšuje tržní hodnotu každého díla nejméně o 30 %. Dále výstava a monografie nezpochybnitelným způsobem garantuje legální původ a originální malbu díla, pro případného budoucího kupce, či zájemce o takto veřejně prezentovaný obraz.

Obrazy a kresby OTAKARA MRKVIČKY můžeme také ihned v hotovosti vykoupit. Pokud uvažujete o prodeji či zápůjčce tohoto autora, neváhejte a zašlete nám do emailu fotografie a rozměr každého díla a telefon na Vás. Obratem do druhého dne Vás budeme kontaktovat telefonicky či emailem.

Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do AUKCE ZÁŘÍ 2021.