9 300 000 Kč

Číslo položky: 16151
Poslední dražitel: 15404

Non omnium...
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, rozměry ve výřezu pasparty 70 x 50 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  22:20:00
Číslo položky: 16159
Poslední dražitel: 15950

Hudební motiv
kombinovaná technika na kartonu, 35 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16207
Poslední dražitel: 13742

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16068
Poslední dražitel: 16403

Nesignováno

Audience u císaře Rudolfa II.
olej na plátně, 100 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  22:15:00
Číslo položky: 16135
Poslední dražitel: 16450

Nesignováno

Přístav
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 94 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16077
Poslední dražitel: 14843

Na výletě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  22:10:00
Číslo položky: 16114
Poslední dražitel: 13106

Lesní potok
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16174
Poslední dražitel: 15037

Zrzavý Jan - pravděpodobně okruh autora

Pohled na město
kombinovaná technika na plátně - výřez, 12, 5 x 15 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno UH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16044
Poslední dražitel: 16195

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Selka s kozou
olej na kartonu, 63 x 44 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  22:05:00
Číslo položky: 16099
Poslední dražitel: 15292

Turci před Vídní
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 68 x 52 cm, zaskleno, signováno tužkou PD, výtisk 31/60
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč