9 300 000 Kč

Číslo položky: 15553
Poslední dražitel: 13958

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Evo!
plastika, částečně zlacené olovo, výška 70, 8 cm, značeno na podstavci, rok 1992, přiloženo potvrzení pravosti od Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:40:00