9 300 000 Kč

Číslo položky: 15516
Poslední dražitel: 15230

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Struktury
kombinovaná technika na kartonu, 62 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:20:00
Číslo položky: 15647
Poslední dražitel: 14836

Výhled od Petřína
olej na plátně, 65 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně prověšené plátno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15684
Poslední dražitel: 14533

Hudeček Jiří (1910 - 1971)

Přímořská krajina
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15519
Poslední dražitel: 15231

Picasso Pablo (1881 - 1973)

Vallauris - 1956 Exposition
domalovaná barevná litografie, 65 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen - na vrchní části na okraji natržen, zažloutlé skvrny, signováno tužkou LD, datováno 1956, 192/250
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:15:00
Číslo položky: 15561
Poslední dražitel: 14608

Konvolut 9 ks obrazů

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15568
Poslední dražitel: 15982

Junek Václav (1913 - 1976)

Přístav
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15571
Poslední dražitel: 15918

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

"Ach není tu, není, co by mne těšilo"
tužka na papíře, 22, 5 x 10, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15583
Poslední dražitel: 15115

Dívka se džbánem
olej na kartonu, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15622
Poslední dražitel: 14635

Rieger August (1886 - 1942)

olej na kartonu, 65 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba a karton mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15782
Poslední dražitel: 14977

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Podzim
kombinovaná technika na papíře, 42 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 700 Kč
Příhoz: 500 Kč