9 300 000 Kč

Číslo položky: 15501
Poslední dražitel: 14566

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Venuše v kosmu
kombinovaná technika na papíře, 20 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:15:00
Číslo položky: 15666
Poslední dražitel: 14853

olej na kartonu, 32 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15611
Poslední dražitel: 15821

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Telesphoros I.
reprodukce, 24 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem PH, datováno 1990
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:10:00
Číslo položky: 15623
Poslední dražitel: 13333

Pistorius Vilém

Hříbata
olej na kartonu, 55 x 65 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:05:00
Číslo položky: 15625
Poslední dražitel: 12872

Dědina Jan (1870 - 1955)

Portrét muže
kombinovaná technika na papíře, 46 x 32 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:00:00