9 300 000 Kč

Číslo položky: 15498
Poslední dražitel: 14564

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Blíženci
olej na kartonu, 80 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2008, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:00:00
Číslo položky: 15639
Poslední dražitel: 14646

olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15651
Poslední dražitel: 15947

Břízy
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15679
Poslední dražitel: 14690

Cimbura Emil (* 1922)

Zátiší s houslemi
kombinovaná technika na papíře, 44 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, přeložky na papíře, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15762
Poslední dražitel: 13771

Monogram J. U.

Dívky v kroji
olej na dřevě, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15768
Poslední dražitel: 12972

Konvolut 7 ks litografií

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15512
Poslední dražitel: 14574

Hommage á Jacopo Pontormo
litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 2004, 67/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:55:00
Číslo položky: 15534
Poslední dražitel: 13271

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Vůz v lese
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15537
Poslední dražitel: 13363

Orání
olej na kartonu, 16 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15656
Poslední dražitel: 13983

Smetana Zdeněk (1925 - 2016)

Křemílek a Vochomůrka
kombinovaná technika, 30 x 24 cm, zaskleno, pasparta, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1982, z ateliéru kresleného filmu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč