9 300 000 Kč

Číslo položky: 15636
Poslední dražitel: 14500

Šimdler V.

olej na kartonu, 46 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1915
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:30:00
Číslo položky: 15674
Poslední dražitel: 14687

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15675
Poslední dražitel: 14688

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na plátně, 46 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15721
Poslední dražitel: 14720

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

olej na plátně, 38 x 65 cm, nerámováno, vypínací rám, malba místy poškozena, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15801
Poslední dražitel: 14776

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Cesta ke slunci
olej na plátně, 50 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15499
Poslední dražitel: 14564

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Děti planety Slunce
olej na kartonu, 93 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2003, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:25:00
Číslo položky: 15580
Poslední dražitel: 15809

olej na kartonu, 30 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15634
Poslední dražitel: 14659

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Zima ve Starých Hamrech
olej na plátně, 38 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1957, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15677
Poslední dražitel: 14689

Cimbura Emil (* 1922)

Noc
kombinovaná technika na papíře, 72 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15541
Poslední dražitel: 15781

Podzim
olej na kartonu, 26 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:20:00