9 300 000 Kč

Číslo položky: 15605
Poslední dražitel: 14960

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

akvarel na papíře, 42 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:45:00
Číslo položky: 15718
Poslední dražitel: 12564

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

Kytice pozdního léta
olej na sololitu, 84 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15786
Poslední dražitel: 14766

Juhas Knotek Václav (1891 - 1954)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části malba mírně odřená, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15547
Poslední dražitel: 13280

Cihelka Ondřej

Přišel podzim
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:40:00
Číslo položky: 15551
Poslední dražitel: 15960

Haise Václav (1903 - 1990)

olej na sololitu, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15563
Poslední dražitel: 14906

Lískovec A. (1910 - 1981)

Letní odpoledne u vody
olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15579
Poslední dražitel: 14620

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Konvolut 5 ks obrazů
5 ks kombinovaných technik na papíře, většina signována, rámovány, mírně poškozeny, rozměry ve výřezu: 54 x 35 cm, 49 x 60 cm, 58 x 37 cm, 41 x 58 cm, 42 x 58 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15655
Poslední dražitel: 15349

Renčín Vladimír (1941 - 2017)

Konvolut 3 ks ilustrací
3x kombinovaná technika na papíře, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignovány, 2. pol. 20. století, rozměry od 15 x 20 cm do 25 x 21 cm
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15688
Poslední dražitel: 14697

Hudeček Jiří (1910 - 1971)

Postavy
kombinovaná technika na kartonu, 66 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:35:00
Číslo položky: 15546
Poslední dražitel: 15957

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

olej na plátně, 59 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:30:00