9 300 000 Kč

Číslo položky: 15796
Poslední dražitel: 15265

Vrzal Bohumil (1940 - 2014)

Slunečná zima
tempera + kombinovaná technika na kartonu, 34 x 26 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  23:25:00
Číslo položky: 15795
Poslední dražitel: 16142

Vrzal Bohumil (1940 - 2014)

Léto na Vysočině
tempera + kombinovaná technika na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  23:20:00
Číslo položky: 15766
Poslední dražitel: 13774

Angyal Gejza (1888 - 1956)

Na dědině
olej na překližce, 30 x 58 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  23:05:00
Číslo položky: 15780
Poslední dražitel: 15059

olej na plátně, 62 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15800
Poslední dražitel: 16021

Multrus Josef (1898 - 1957)

Koňský povoz
olej na kartonu, 26, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15767
Poslední dražitel: 14736

Bím Tomáš (* 1946)

Konvolut 3 ks barevných litografií
rozměry litografií ve výřezu: 64 x 48 cm, 42 x 58 cm, 38 x 48 cm, rámovány, zaskleny, signovány tužkou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  23:00:00
Číslo položky: 15584
Poslední dražitel: 14625

Madona s dítětem
olej na kartonu, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:55:00
Číslo položky: 15754
Poslední dražitel: 14374

Na břehu řeky
olej na plátně, 40 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno vpravo dole mírně protrženo, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:50:00
Číslo položky: 15765
Poslední dražitel: 14751

Nesignováno

Portrét šlechtičny
olej na plátně, 85 x 70 cm, nerámováno, vypínací rám, malba místy poškozena, krakeláž, nesignováno, 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:45:00
Číslo položky: 15788
Poslední dražitel: 14767

Rosenfeld Max (1874 - ?)

Mytologický námět
olej na plátně, 86 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1911, kopie dle Adriana van der Werffa
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč