9 300 000 Kč

Číslo položky: 15555
Poslední dražitel: 15955

Čech Ringo František (* 1943)

Komunistická kultura
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:55:00