9 300 000 Kč

Číslo položky: 15209
Poslední dražitel: 14361

Hlava Pavel (1924 - 2003)

Skleněný objekt
výška 20 cm, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15302
Poslední dražitel: 14427

Méne Pierre-Jules (1810 - 1879)

Chrt
plastika, bronz, výška 22, 5 cm, mírně poškozeno, značeno na podstavci, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15210
Poslední dražitel: 14363

Hlava Pavel (1924 - 2003)

Skleněná váza
výška 17 cm, neznačeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15303
Poslední dražitel: 15365

Preiss Ferdinand (1882 - 1943)

Sedící dívčí akt
plastika, bronz, výška s podstavcem 17 cm, mramorový podstavec, značeno na spodní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15369
Poslední dražitel: 14473

Frémiet Emmanuel (1824 - 1910)

Credo
plastika, bronz, výška s podstavcem 42 cm, mramorový podstavec, mírně poškozeno, značeno ve spodní části, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00
Číslo položky: 15211
Poslední dražitel: 14363

Gabrhel Jan (1930 - 2017)

Housle
skleněná plastika, výška s podstavcem 54 cm, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 15304
Poslední dražitel: 13996

Neznačeno

Torzo - Dívčí akt
plastika, bronz, výška s podstavcem 71 cm, mramorový podstavec, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15306
Poslední dražitel: 14693

Kolekce Největší osobnosti českého národa

konvolut 24 ks stříbrných mincí, Ag 999/1000, váha 29 g/kus, průměr 40 mm, k většině mincí přiloženy certifikáty
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:00:00
Číslo položky: 15308
Poslední dražitel: 14694

Sada oběžných mincí 2000

sada českých oběžných mincí z roku 2000
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15307
Poslední dražitel: 14430

konvolut 24 ks stříbrných mincí, Ag 999/1000, váha 29 g/kus, průměr 40 mm, k mincím přiloženy certifikáty
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:05:00