9 300 000 Kč

Číslo položky: 15370
Poslední dražitel: 14475

Míšeň

Lvíče
porcelán, výška 11 cm, malý oťuk na hraně, značeno na spodní straně, 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00