9 300 000 Kč

Číslo položky: 15304
Poslední dražitel: 13996

Neznačeno

Torzo - Dívčí akt
plastika, bronz, výška s podstavcem 71 cm, mramorový podstavec, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00