9 300 000 Kč

Číslo položky: 15302
Poslední dražitel: 14427

Méne Pierre-Jules (1810 - 1879)

Chrt
plastika, bronz, výška 22, 5 cm, mírně poškozeno, značeno na podstavci, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00