9 300 000 Kč

Číslo položky: 15301
Poslední dražitel: 14426

K. Stachowsky

Foxteriér
plastika, bronz, mramorový podstavec, výška s podstavcem 22, 5 cm, značeno na spodní části, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00