9 300 000 Kč

Číslo položky: 15220
Poslední dražitel: 14615

Bertha von Grab (1846 - 1921)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:20:00