9 300 000 Kč

Číslo položky: 15209
Poslední dražitel: 14361

Hlava Pavel (1924 - 2003)

Skleněný objekt
výška 20 cm, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00