9 300 000 Kč

Číslo položky: 15225
Poslední dražitel: 14373

Polabí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:05:00
Číslo položky: 15340
Poslední dražitel: 14454

Škrabánek František (1901 - 1971)

Polní cesta
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15464
Poslední dražitel: 14540

Nesignováno (A. Friedländer)

Noční hlídka
olej na dřevě, 25 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15406
Poslední dražitel: 14500

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Venuše v kosmu
olej na kartonu, 48 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15233
Poslední dražitel: 14780

Zámecký park
olej na plátně, 59 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:10:00
Číslo položky: 15278
Poslední dražitel: 14410

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Z Pankráce
olej na plátně, 72 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15436
Poslední dražitel: 14521

Nesignováno

Malířské zátiší
kombinovaná technika na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15394
Poslední dražitel: 14491

Sudek Josef (1896 - 1976)

Lom Humboldt
fotografie, 10 x 29, 5 cm, nesignováno, datováno 1947, volně loženo, poškozeno - zvlněný fotopapír, přiložena zadní strana původní adjustace
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15345
Poslední dražitel: 15110

Nowak Willi (1886 - 1977)

Lodě na řece
akvarel na papíře, 28 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:15:00
Číslo položky: 15365

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ikony monarchů
olej - akryl na kartonu, 70 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč