9 300 000 Kč

Číslo položky: 15424
Poslední dražitel: 15165

Michal Rastislav (* 1936)

Postavy
olej na plátně, 51 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:25:00
Číslo položky: 15267
Poslední dražitel: 12442

Borovice
olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:30:00
Číslo položky: 15397
Poslední dražitel: 15146

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Ovocné zátiší
olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15254
Poslední dražitel: 14393

Dieta No. 1
litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2003, 63/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15335
Poslední dražitel: 15103

Břízy u řeky
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:35:00
Číslo položky: 15422
Poslední dražitel: 12272

Istler Josef (1919 - 2000)

Milenci
barevná litografie, 56 x 46 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 27/30, datováno 1994
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15249
Poslední dražitel: 13610

Cappadocia
lept na papíře, 42 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 55/63, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15285
Poslední dražitel: 14415

U řeky
olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:40:00
Číslo položky: 15206
Poslední dražitel: 14360

Sen noci svatojánské IV.
barevná litografie, 54 x 38 cm, volně loženo, papír poškozen - přeložky, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15372

Nečitelně signováno

Podzámčí
akvarel na papíře, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno nečitelně PD, datováno 1861
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč