9 300 000 Kč

Číslo položky: 15297
Poslední dražitel: 14181

Sedící dívka před zrcadlem
černobílá litografie, 17 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15250
Poslední dražitel: 14149

Profil dívky v čase
suchá jehla, 13 x 17, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, 181/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15199
Poslední dražitel: 14354

Čtenář
olej na sololitu, 43, 5 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:55:00
Číslo položky: 15444
Poslední dražitel: 14526

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

olej na kartonu, 45 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15385
Poslední dražitel: 14485

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka
papírový reliéf, 42, 5 x 24, 5 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15264
Poslední dražitel: 14400

Hušek Mojmír

olej na plátně, 99 x 63 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:00:00
Číslo položky: 15465
Poslední dražitel: 14541

Exner Willy (1888 - 1947)

Dívka v šátku
olej plátno na překližce, 64 x 41 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LH, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, na fotografii je zakrytý znak svastiky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15418
Poslední dražitel: 15161

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 47 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15296
Poslední dražitel: 14181

Smutek
hollarotypie kolorovaná pastelem, 10 x 9 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15428
Poslední dražitel: 14515

Pocta Emilu Holubovi
barevná litografie, 52 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 54/80, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:05:00