9 300 000 Kč

Číslo položky: 15497
Poslední dražitel: 14194

V parku
olej na kartonu, 40 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:35:00
Číslo položky: 15232
Poslední dražitel: 15687

olej na kartonu, 38 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:30:00
Číslo položky: 15261
Poslední dražitel: 13140

Velká symbióza
černobílá litografie, 82 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2006, 28/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15401
Poslední dražitel: 14496

Orání
olej na kartonu, 21 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914, potvrzení originality přímo od autora z roku 1935 a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15270
Poslední dražitel: 15650

olej na kartonu, 17 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:25:00
Číslo položky: 15362
Poslední dražitel: 15782

Červený stan v krajině
barevná litografie, 52 x 73 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1965, 30/50
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15363
Poslední dražitel: 14469

Postavy
olej na kartonu, 75 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně zvlněn, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15395
Poslední dražitel: 15805

Lužnice u Bechyně
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15470
Poslední dražitel: 13890

kvaš na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15495
Poslední dražitel: 14193

Lesní říčka
olej na plátně, 40 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč