9 300 000 Kč

Číslo položky: 15412
Poslední dražitel: 14504

Průcha Otakar (1893 - 1965)

Makové pole
olej na plátně, 33, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15252
Poslední dražitel: 14392

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika na papíře, 45 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:35:00
Číslo položky: 15437
Poslední dražitel: 14521

Pernica Vojtěch (1886 - 1977)

Slovačka
olej na plátně, 63 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15407
Poslední dražitel: 14500

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ležící dívčí akt
pastel na lepence, 42 x 96 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15450
Poslední dražitel: 14531

Monogram V.H.

Letní vinice
olej na plátně, 63 x 102 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15228
Poslední dražitel: 13356

Zátiší s banánem
olej na kartonu, 30 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15246
Poslední dražitel: 14388

Odpočinek pod palmou
litografie, 23 x 16, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15416
Poslední dražitel: 14678

Zimní motiv
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15460
Poslední dražitel: 12578

Výhled z lesa do kraje
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15446
Poslední dražitel: 14528

Koupání
litografie, 20 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 9/120, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:50:00