9 300 000 Kč

Číslo položky: 15373
Poslední dražitel: 14476

Peter Thomas Emanuel (1799 - 1873)

Portrét muže
olej na kartonu, 19 x 14, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1852
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15230
Poslední dražitel: 12358

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Česačky jablek
uhel na papíře, 60 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15287
Poslední dražitel: 14416

Lukášek Alois (1911 - 1984)

Dálky u Lhoty
olej na plátně, 110 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15292
Poslední dražitel: 14420

uhel na papíře, 19 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:35:00
Číslo položky: 15374
Poslední dražitel: 14477

Konvolut 48 ks grafických listů a kreseb

48 ks grafických listů a kreseb včetně 1 rytiny, různí autoři, volně loženy, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15251
Poslední dražitel: 14391

Ruce
barevná litografie, 26, 5 x 13 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 2010
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15405
Poslední dražitel: 14499

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Dvojportrét
olej na kartonu, 69 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15214

Latour H.

Přímořská krajina
olej na plátně, 38 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1893
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15434
Poslední dražitel: 14519

Nesignováno

Dívka
kombinovaná technika na plátně, 120 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15346
Poslední dražitel: 15111

Nowak Willi (1886 - 1977)

Sklizeň
akvarel na papíře, 27 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč