9 300 000 Kč

Číslo položky: 15448
Poslední dražitel: 13510

Saudek Jan (* 1935)

Marie
barevná litografie, 18, 5 x 24 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 34/50
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:25:00