9 300 000 Kč

Číslo položky: 15446
Poslední dražitel: 14528

Koupání
litografie, 20 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 9/120, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:50:00