9 300 000 Kč

Číslo položky: 15444
Poslední dražitel: 14526

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

olej na kartonu, 45 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:55:00