9 300 000 Kč

Číslo položky: 15441
Poslední dražitel: 14524

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Jednou se to provalit muselo
kombinovaná technika na kartonu, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:40:00