9 300 000 Kč

Číslo položky: 15437
Poslední dražitel: 14521

Pernica Vojtěch (1886 - 1977)

Slovačka
olej na plátně, 63 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:35:00