9 300 000 Kč

Číslo položky: 15425
Poslední dražitel: 14513

Baletka
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:30:00