9 300 000 Kč

Číslo položky: 15090
Poslední dražitel: 14279

Fried Pal (1893 - 1976)

Baletka
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:05:00
Číslo položky: 15134
Poslední dražitel: 15298

Konvolut 31 ks litografií

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14944
Poslední dražitel: 13501

Moravec Alois (1899 - 1987)

Jihočeský motiv
olej na plátně, 68 x 99 cm, rámováno, zkřížený rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:00:00
Číslo položky: 14953
Poslední dražitel: 13352

Spannerová Edita (1919 - 1990)

Matka
pastel na kartonu, 44 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14990
Poslední dražitel: 14209

Odpočinek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15000
Poslední dražitel: 13431

Výhled z lesa
olej na kartonu, 32 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15143
Poslední dražitel: 15614

Pon František

Kočka s ptáčky
olej na kartonu, 43 x 34 cm, rámováno, signováno PU, datováno 2017, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14995
Poslední dražitel: 13427

U rybníka
olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:50:00
Číslo položky: 14996
Poslední dražitel: 13428

Břízy na podzim
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, vystaveno v Goltzově tvrzi, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15120
Poslední dražitel: 14300

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Listopad
tuš na papíře, 42 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, zahnědlé skvrny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč