Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14967
Poslední dražitel: 15174

Krajina u řeky
olej na kartonu, 18, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  21:55:00
Číslo položky: 15088
Poslední dražitel: 14277

Štolovský Josef (1879 - 1936)

V kovářské dílně
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:00:00
Číslo položky: 15142
Poslední dražitel: 14315

Horn Julius (1900 - ?)

Hospodská scéna
olej na plátně, 79 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14961
Poslední dražitel: 14401

Jiroudek František (1914 - 1991)

Život proti smrti
olej na plátně, 68 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14983
Poslední dražitel: 14856

Zatzka Hans (1859 - 1945)

olej na kartonu, 40, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, karton a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:05:00
Číslo položky: 15123
Poslední dražitel: 14954

Nesignováno

Hrátky s láskou
tuš na papíře, 42 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14957

Christov Georgi (1897 - ?)

Horská krajina
olej na kartonu, 31 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14988
Poslední dražitel: 14860

Podvečer
olej na kartonu, 70 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2022  22:10:00
Číslo položky: 15091
Poslední dražitel: 14279

Nečitelně signováno

Práce na poli
olej na kartonu, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15161
Poslední dražitel: 14328

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Tanec kentaurů
olej na kartonu, 64 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.