Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15121
Poslední dražitel: 14953

Nesignováno

Staré dolarové bankovky
tuš na papíře, 42 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:15:00
Číslo položky: 14947
Poslední dražitel: 14178

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Střed vesmíru
olej na plátně, 38 x 28, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15066
Poslední dražitel: 14262

Malý Jan (1898 - 1954)

olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15081
Poslední dražitel: 14272

Ranní mlha
olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:20:00
Číslo položky: 15100
Poslední dražitel: 14286

Sovánka

Husopasky
olej na plátně, 73 x 97 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15004
Poslední dražitel: 14871

Müller - Kaempff Paul (1861 - 1941)

Krajina u rybníka
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, neodborně restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14962
Poslední dražitel: 14842

Jiroudek František (1914 - 1991)

Liběchovská krajina s jezem
olej na plátně, 66 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:25:00
Číslo položky: 14986
Poslední dražitel: 14206

Monogram A.P.

Alpská krajina
kombinovaná technika na papíře, 12 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15136
Poslední dražitel: 14311

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Ženský akt
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně vyboulený karton, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15152
Poslední dražitel: 11951

Lapinski Tadeusz (1928 - 2016)

Konvolut 8 ks barevných litografií
7 litografií volně loženo, 1 litografie zasklená a zarámovaná, rozměry cca 80 x 60 cm, signovány tužkou, papír mírně poškozen, místy přeložky, místy zažloutlé skvrny, 60. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.