Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15113
Poslední dražitel: 14294

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  22:25:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.