10 Kronen - Franc Josef 1909
typ Marschall, Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1909, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 9.12.2021 21:45:00
Sovereign - Královna Victoria 1890
Au 917/1000, váha 7, 99 g, průměr 22 mm, rok 1890, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
10 Kronen - Franc Josef 1909
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 9.12.2021 21:40:00
Sovereign - Královna Victoria 1897
Au 917/1000, váha 7, 99 g, průměr 22 mm, rok 1897, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Konvolut 24 ks mincí (Polsko)
konvolut 24 ks mincí, obecný kov i stříbro, mírně poškozeny, Polsko
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Plastika vojáka zn. Bechyně
plastika, pálená hlína, výška 45 cm, značeno na spodní straně, okolo roku 1915, mírně poškozeno, drobné oděrky
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
10 Kronen - Franc Josef 1909
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 9.12.2021 21:35:00
Dukát - Franc Josef 1915
typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírné rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Zvídavost - Múzaplastika, částečně zlacené olovo, výška 63 cm, mírně poškozeno, rok 1994, značeno na podstavci, přiložen certifikát ověření pravosti díla od Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 356 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč
10 Korona - Uherská ražba 1910
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1910, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 9.12.2021 21:30:00