9 300 000 Kč

Číslo položky: 14703
Poslední dražitel: 14058

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

plastika, patinovaný bronz, výška s podstavcem 38, 5 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14644
Poslední dražitel: 13967

Little Monte Carlo

kapesní ruleta ve formě hodinek, obecný kov, váha brutto 76, 46 g, funkční, mírně poškozeny
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14667
Poslední dražitel: 13982

Plastika vojáka zn. Bechyně

plastika, pálená hlína, výška 45 cm, značeno na spodní straně, okolo roku 1915, mírně poškozeno, drobné oděrky
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14704

Zatloukal Cyril (1894 - ?)

Dívčí akt s vlajícími vlasy
plastika, bronz, výška s podstavcem 48, 5 cm, značeno na podstavci
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14720

Venuše

plastika, mramor, výška s podstavcem 185 cm, výška samotné sochy 110 cm, mramorový podstavec, neznačeno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:20:00
Číslo položky: 14729
Poslední dražitel: 14289

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zvídavost - Múza
plastika, částečně zlacené olovo, výška 63 cm, mírně poškozeno, rok 1994, značeno na podstavci, přiložen certifikát ověření pravosti díla od Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Aktuální cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14614
Poslední dražitel: 11937

10 Korona - Uherská ražba 1910

Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1910, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14622
Poslední dražitel: 13588

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14624
Poslední dražitel: 14635

Sovereign - Královna Victoria 1890

Au 917/1000, váha 7, 99 g, průměr 22 mm, rok 1890, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:30:00
Číslo položky: 14634
Poslední dražitel: 15158

5 Dollars - Elizabeth II. 2006

Au 585/1000, váha 1, 24 g, průměr 13, 92 mm, rok 2006, proof
Příhoz: 100 Kč