Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14545
Poslední dražitel: 13897

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Postavy
olej na kartonu, 24 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:25:00

do JARNÍ AUKCE.