9 300 000 Kč

Číslo položky: 14572
Poslední dražitel: 14204

Krajina z Podyjí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, restaurováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:00:00
Číslo položky: 14656
Poslední dražitel: 13975

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Před bouří
olej na plátně, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:05:00
Číslo položky: 14717
Poslední dražitel: 14017

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Jaro
kombinovaná technika, pryskyřice, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14533
Poslední dražitel: 13888

Picasso Pablo (1881 - 1973)

barevná litografie, 64 x 45 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14599
Poslední dražitel: 15133

Saudek Jan (* 1935)

Obálka s překvapením
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:10:00
Číslo položky: 14701
Poslední dražitel: 14426

Srpnové poledne
černobílá litografie, 51 x 36 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14542
Poslední dražitel: 11134

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v levém dolním rohu vybouleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14570
Poslední dražitel: 13915

Pomona
olej na plátně, 100 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2000, dílo vystaveno roku 2002 v Rabasově galerii v Rakovníku, ověřovací certifikát pravosti díla a záruční list od autora přiloženy
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:15:00
Číslo položky: 14724
Poslední dražitel: 13331

Karel Hynek Mácha
černobílá litografie, 52 x 38 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14579
Poslední dražitel: 11682

Krajina u řeky
olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč