9 300 000 Kč

Číslo položky: 14559
Poslední dražitel: 12862

olej na plátně, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:45:00
Číslo položky: 14697
Poslední dražitel: 14291

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14558
Poslední dražitel: 13270

Práce na poli
olej na kartonu, 24 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:50:00
Číslo položky: 14728
Poslední dražitel: 14025

Z francouzského venkova
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14591
Poslední dražitel: 15127

Saudek Jan (* 1935)

Černobílá
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14710

Městské zákoutí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:55:00
Číslo položky: 14527
Poslední dražitel: 13884

Císař Rudolf II.
barevná litografie, 57 x 45 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 60/90, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14663
Poslední dražitel: 11961

Čížek Bohumil (1913 - 1989)

Stavba hráze na Orlíku
olej na plátně, 84 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14530
Poslední dražitel: 15074

Dědina Jan (1870 - 1955)

Houslista
olej na plátně, 100 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1896, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:00:00
Číslo položky: 14691
Poslední dražitel: 13307

Dapres Caravaggio
suchá jehla, 66 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír v místě pasparty poškozen, signováno tužkou UD, 17/30, datováno 1982
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč