9 300 000 Kč

Číslo položky: 14705
Poslední dražitel: 14009

Cubrová Magdalena (* 1952)

Z českých lidových zvyků
olej na plátně, 35 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14651
Poslední dražitel: 13971

Stuck Franz (1863 - 1928)

Konvolut 22 ks grafických listů
konvolut 22 ks reprodukovaných grafických listů, rozměry cca 30 x 25 cm, volně loženo v deskách, papír mírně poškozen, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14733
Poslední dražitel: 14028

Rapin Jan (* 1956)

Dívka s perlami
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 2006, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14589
Poslední dražitel: 11929

Nečitelně signováno

Liška při lovu
olej na plátně, 29 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14555
Poslední dražitel: 13889

Vrbová - Štefková Miloslava (1909 - 1991)

Baletka
olej na kartonu, 32 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14653
Poslední dražitel: 13972

Nečitelně signováno

Jeřábi
malba na hedvábí (?), 88 x 34 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:20:00
Číslo položky: 14665
Poslední dražitel: 13981

Konvolut 18 ks grafických listů + olejomalba

konvolut 18 ks grafických listů + 1 olejomalba (E. Filla, O. Janeček, K. Lhoták, M. Švabinský, J. Istler, P. Kotík, M. Brünning, aj.), nerámováno, volně loženo, některé mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14514
Poslední dražitel: 13876

Bílek Alois (1887 - 1960)

Děvčátko s pannou
olej na plátně, 62 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14543
Poslední dražitel: 15082

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14711
Poslední dražitel: 14013

Rombald

Zimní motiv
Příhoz: 100 Kč