9 300 000 Kč

Číslo položky: 14659
Poslední dražitel: 13735

Líbal František (1896 - 1974)

Náměstí
olej na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:55:00
Číslo položky: 14517
Poslední dražitel: 15064

Bílek Alois (1887 - 1960)

olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14727
Poslední dražitel: 12025

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Santa Maria della Salute v Benátkách
tuš na papíře, 32 x 47 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14696
Poslední dražitel: 14003

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Žena s vázou
olej na kartonu, 39 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14595
Poslední dražitel: 13932

Saudek Jan (* 1935)

Modrá
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14549
Poslední dražitel: 14716

Koupání v rybníce
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 19 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlý papír, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14563
Poslední dražitel: 11670

Gross František (1909 - 1985)

4 ks barevných litografií v jedné adjustaci, 25, 5 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1972
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14751

Hilverdink Alexander Eduard (1846 - 1891)

olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14534
Poslední dražitel: 13779

Cesta k vesnici
olej na kartonu, 25, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14551
Poslední dražitel: 13586

Vaca Karel (1919 - 1989)

Portrét muže
olej na kartonu, 40 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:10:00