9 300 000 Kč

Číslo položky: 14723
Poslední dražitel: 11260

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Pražský motiv
olej na překližce, 40 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:45:00
Číslo položky: 14708
Poslední dražitel: 14011

Seník
olej na kartonu, 20 x 25, 5 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, datováno 1896, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:50:00
Číslo položky: 14578
Poslední dražitel: 12229

Rybářské lodě
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14532
Poslední dražitel: 12936

Malý František

Torzo ženy
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14755
Poslední dražitel: 15022

Děvčata v kroji
olej na plátně, 80 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:55:00
Číslo položky: 14565
Poslední dražitel: 12959

Trnka Jiří (1940 - 2002)

Rozmarné
olej na sololitu, 32 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14670
Poslední dražitel: 11746

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zlatý déšť
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14554
Poslední dražitel: 12952

Holan Karel (1893 - 1953)

Vrba v zimě
olej na plátně, 81 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14732
Poslední dražitel: 15030

Před bouří
olej na plátně, 105 x 125 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:00:00
Číslo položky: 14529
Poslední dražitel: 13886

Uvnitř chrámu sv. Mikuláše
olej na kartonu, 65, 5 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně zvlněný, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč