9 300 000 Kč

Číslo položky: 14564
Poslední dražitel: 13911

Rozkvetlé růže před domem
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14581
Poslední dražitel: 13973

Lodě při západu slunce
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:20:00
Číslo položky: 14506
Poslední dražitel: 14033

Podzimní nálada na rybníce
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14664
Poslední dražitel: 13981

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 31 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14526
Poslední dražitel: 13969

Komedie č. 11
suchá jehla, 52 x 66 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, mírně naprasklé sklo, signováno tužkou UD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14557
Poslední dražitel: 11666

Doškové chalupy
olej na kartonu, 29 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14715
Poslední dražitel: 11645

Halloween
barevná litografie, 53 x 67 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, v dolní části zahnědlé skvrny, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14741
Poslední dražitel: 11663

kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14683
Poslední dražitel: 14078

Konvolut 6 ks suchých jehel
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:30:00
Číslo položky: 14511
Poslední dražitel: 13873

Bílek Alois (1887 - 1960)

olej na kartonu, 65 x 53, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč