9 300 000 Kč

Číslo položky: 14749
Poslední dražitel: 14224

Monogram J. R.

Na loďce
olej na plátně, 59 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno monogram LD, datováno 1879
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:15:00
Číslo položky: 14552
Poslední dražitel: 14718

Vaca Karel (1919 - 1989)

Při úklidu
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14531
Poslední dražitel: 14703

suchá jehla, 49 x 31 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14698
Poslední dražitel: 13312

Portrét Pařížanky
olej na kartonu, 31 x 28 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:20:00
Číslo položky: 14602
Poslední dražitel: 13937

Bílek Alois (1887 - 1960)

Dívka s knihou
olej na lepence, 60 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14545
Poslední dražitel: 14886

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Postavy
olej na kartonu, 24 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14600
Poslední dražitel: 14374

Nečitelně signováno

Čínská krajina u Žluté řeky
malba na hedvábí (?), 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LH, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:25:00
Číslo položky: 14507
Poslední dražitel: 13234

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Potok v zimě
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14731

Nečitelně signováno

Odpočinek u vody
olej na kartonu, 70 x 93 cm, nerámováno, karton a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14693
Poslední dražitel: 12001

Šlitr Jiří (1924 - 1969)

kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 19, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno UD, datováno 1968
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:30:00