9 300 000 Kč

Číslo položky: 14721
Poslední dražitel: 14083

Brožík Václav (1851 - 1901)

Francouzská krajina
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:35:00
Číslo položky: 14687
Poslední dražitel: 13996

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Mořská zátoka
olej na plátně, 51 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14516
Poslední dražitel: 12132

Bílek Alois (1887 - 1960)

olej na kartonu, 27, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:00:00
Číslo položky: 14605
Poslední dražitel: 13939

Nečitelně signováno

Muž s balalajkou
olej na kartonu, 33, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14694
Poslední dražitel: 11241

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Zátiší se svíčkou
kombinovaná technika na kartonu, 60 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1972
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14525
Poslední dražitel: 15053

Pegas
barevná litografie, 20 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, 63/200, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:05:00
Číslo položky: 14585
Poslední dražitel: 12432

Bauch Jan (1898 - 1995)

Návrh na barevná okna
kombinovaná technika na papíře, 47 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14593
Poslední dražitel: 15128

Saudek Jan (* 1935)

Balík II.
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka o rozměrech 16 x 23 cm, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:10:00
Číslo položky: 14695
Poslední dražitel: 14453

Molitor Otto (1889 - ?)

Při modlitbě
olej na kartonu, 31 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14518
Poslední dražitel: 15065

Bílek Alois (1887 - 1960)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč