9 300 000 Kč

Číslo položky: 14741
Poslední dražitel: 11663

kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:25:00