9 300 000 Kč

Číslo položky: 14734
Poslední dražitel: 14683

Vasarely Victor (1906 - 1997)

Zebry
serigrafie, 47, 5 x 47, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno UD, 2/50, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:50:00