9 300 000 Kč

Číslo položky: 14538
Poslední dražitel: 15109

olej na kartonu, 42 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:45:00