9 300 000 Kč

Číslo položky: 14394
Poslední dražitel: 13792

Zlaté hodinky zn. Eszeha

Au 585/1000, hrubá hmotnost 26, 10 g, čistá hmotnost zlata 20, 95 g, poškozeny, chybí sklíčko, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:00:00
Číslo položky: 14470
Poslední dražitel: 15023

Benda Břetislav (1897 - 1983)

patinovaný bronz, výška s podstavcem 30 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14401
Poslední dražitel: 13796

Zlatý náramek

Au 580/1000, hrubá hmotnost 24, 85 g, čistá hmotnost zlata 24, 70 g, brilianty o velikosti 0, 05 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:50:00
Číslo položky: 14336
Poslední dražitel: 14934

Čert a Káča
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 21 cm, lepený roh a kopyto, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:45:00
Číslo položky: 14399
Poslední dražitel: 14973

Zlatá brož

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2, 20 g, čistá hmotnost zlata 2, 15 g, routy, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14354
Poslední dražitel: 14947

Čertík
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 16 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14443
Poslední dražitel: 15003

Zlaté pánské kapesní hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 72, 54 g, tříplášťové, funkční, spodní víčko z obecného kovu, rozbité sklíčko, plášť a obruč mírně poškozeny poškrábáním, označeno puncovní značkou
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14333
Poslední dražitel: 14932

Hastrman s dýmkou
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 23 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14397
Poslední dražitel: 14905

Briliantové náušnice

Au 580/1000, hrubá hmotnost 3, 65 g, čistá hmotnost zlata 3, 40 g, brilianty o velikosti 0, 4 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14395
Poslední dražitel: 14970

Zlaté hodinky

Au 580/1000, hrubá hmotnost 18, 80 g, čistá hmotnost zlata 12, 30 g, mírně poškozeny, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:20:00