9 300 000 Kč

Číslo položky: 14402
Poslední dražitel: 13768

Zlaté náušnice

Au 585/1000, hrubá hmotnost 3, 65 g, čistá hmotnost zlata 3 g, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:05:00
Číslo položky: 14437
Poslední dražitel: 12563

Briliantový náhrdelník

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14394
Poslední dražitel: 13792

Zlaté hodinky zn. Eszeha

Au 585/1000, hrubá hmotnost 26, 10 g, čistá hmotnost zlata 20, 95 g, poškozeny, chybí sklíčko, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:00:00
Číslo položky: 14470
Poslední dražitel: 15023

Benda Břetislav (1897 - 1983)

patinovaný bronz, výška s podstavcem 30 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14331
Poslední dražitel: 13747

Slunce
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, 33 x 37 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:55:00
Číslo položky: 14401
Poslední dražitel: 13796

Zlatý náramek

Au 580/1000, hrubá hmotnost 24, 85 g, čistá hmotnost zlata 24, 70 g, brilianty o velikosti 0, 05 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:50:00
Číslo položky: 14335
Poslední dražitel: 13750

Klaun
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 20 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:45:00
Číslo položky: 14336
Poslední dražitel: 14934

Čert a Káča
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 21 cm, lepený roh a kopyto, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14399
Poslední dražitel: 14973

Zlatá brož

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2, 20 g, čistá hmotnost zlata 2, 15 g, routy, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14354
Poslední dražitel: 14947

Čertík
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 16 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00