Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14386
Poslední dražitel: 13786

Saudek Jan (* 1935)

Zápalky
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (tuš, pastelka, fix, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14296
Poslední dražitel: 13723

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Slovačka
olej na plátně, 65 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14318
Poslední dražitel: 12902

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14301

Hron Josef (1915 - 2006)

Jarní zátiší
olej na plátně, 55 x 47 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14311

Matoušek Ota (1890 - 1977)

Jezero
olej na kartonu, 54 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:35:00
Číslo položky: 14325
Poslední dražitel: 13743

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Pocta Arcimboldovi
barevná litografie, 43 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14351
Poslední dražitel: 12931

Hála Jan (1890 - 1959)

Krojovaný muž z Vožice
kombinovaná technika na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1928
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14316
Poslední dražitel: 13642

Baletka
akvarel-tužka na papíře, 29 x 21, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14304
Poslední dražitel: 14767

kvaš na papíře, 33 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:45:00
Číslo položky: 14352
Poslední dražitel: 12932

Hála Jan (1890 - 1959)

Přadlena
kombinovaná technika na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PU, datováno 1924
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.